Warmińsko – Mazurska Regionalna Organizacji Turystyczna oraz Kasia i Maciej Marczewscy z Fundacji Ruszaj w Drogę! zapraszają do obserwowania wspólnej akcji promocyjnej „Ruszamy na Warmię!” na największym blogu podróżniczym o Polsce www.ruszajwdroge.pl.

Blogerzy przyjadą na Warmię 1 lipca 2016 r. i przez 10 kolejnych dni będą podróżować po regionie i codziennie opisywać wrażenia w mediach społecznościowych. Głównym celem akcji jest pokazanie Warmii jako regionu atrakcyjnego dla turystów i krajowych podróżników. Podczas warmińskiej przygody Kasia i Maciej odwiedzą najciekawsze miejsca na Warmii, poznają warmińską historię, regionalne tradycje i poszukają śladów Mikołaja Kopernika.

Przygodę blogerów można obserwować w codziennych relacjach w mediach społecznościowych Ruszaj w Drogę! na Facebooku, Twitterze, Instagramie i na Snapchat (ruszajwdroge).

Kasia i Maciej, trzymamy kciuki i zapraszamy na Mapę Warmii, gdzie znajdziecie sporo inspiracji do odwiedzenia ciekawych i malowniczych miejsc z turystycznych przewodników, ale i tych mniej znanych.

 

Ruszamy na Warmię

Ruszamy na Warmię

6 867 comments on “„Ruszamy na Warmię!” na blogu Ruszaj w Drogę!